Проєкти

Житлові будинки у Підгайцях

Покрівельний матеріал, комплектуючі, мансардні вікна — все це забезпечує герметичність, довговічність і сучасний дизайн багатоквартирного житлового будинку в Підгайцях.

  • 1522 м² металочерепиці
  • 402 м² металопрофілю
  • 13250 шт саморізів
  • 200 шт коньків напівкруглих
  • 7 мансардних вікон

Під стиль будинку клієнт обрав два типи покрівлі. Перший — металочерепиця «Квадра» із сировини словацького виробника U. S. Steel Košice. Вона має зменшений підйом хвилі і повторює сучасну натуральну черепицю з низькими уступами та пласким рельєфом. Другий тип покрівлі — чорний матовий металопрофіль ТП-12  із сталі словацького виробництва.

За індивідуальним замовленням ми виготовили такі комплектуючі: ущільнювальні та захистні елементи конька і карнизу, коньки напівкруглі й саморізи.

Для будинку також підібрали дерев’яні мансардні вікна від компанії «Fakro» українського виробництва. Однокамерна модель має завіси посередині висоти вікна, ручка в нижній частині рами та два положення для мікропровітрювання.

Над виготовленням покриття першого будинку ми працювали у вересні-жовтені 2017 року, другого будинку — у липні-серпні 2018 року. Бажаєте наживо побачити покрівлю? Завітайте за адресою: с. Підгайці, вул. Дубнівська, 24.