Проєкти

Будинок культури у Новоставі

Клуб у Новоставі — осередок культури та творчості жителів села. Щоб у закладі було комфортно та затишно, будівлю вирішили оновити.  Під час ремонту особливу увагу надали покрівлі.

  • 428 м² металочерепиці
  • 126 м² металопрофілю
  • 6500 шт саморізів
  • 90 м/п водостоку

Щоб дах був довговічним і надійним, потрібне покриття з якісних та сертифікованих матеріалів. Для будинку культури у Новоставі ми підібрали: глянцеву металочерепицю «Симетрія», глянцевий металопрофіль ТП-8 і ТП-20. Усе покриття шоколадно-коричневого кольору.

Металопрофіль та металочерепицю ми виготовили із сировини словацького заводу U. S. Steel Košice — найбільшого виробника сталі в Центральній Європі.

Також забезпечили аксесуари для монтажу покриття — саморізи та індивідуальні гнуті елементи. Окрім того, підібрали сучасну систему водостоку від польської компанії «Bryza». Ринва та водостічні труби виготовлені з ПВХ, стійкі до впливів довкілля, їх легко монтувати.

Замовлення вдалось виконати за три місяці — вересень-листопад 2019 року. Хочете наживо побачити оздоблення?Завітайте у клуб с. Новостав  за адресою: с. Боратин, вул. Центральна, 105.